Český pohár mužů – výsledky

Český pohár mužů – 1. kolo
V sobotu 26.9. jsme nastoupili do prvního utkání celé sezóny, avšak ne utkání 2. ligy, ale prvního kola Českého poháru mužů. Motivace byla jasná: porazit oba soupeře a vychutnat si zápas proti Ústí nad Labem. V cestě nám však stály týmy z Brna Komárova a Béčko Lvů Praha.

Hned v 10. hod jsme začínali proti borcům z Komárova. Po létě, kdy jsme se s nimi mohli utkat skoro na každém turnaji jsme věděli co očekávat a kdo proti nám nastoupí. Do utkání naskočila tahle základní sestava: Já(Trhač) s Dominem na bloku, Mišák s Bejkem na prdě, Kokin náhra, Baldoun uni a v poslední řadě libreto Venca. První dva sety probíhaly až na pár chybiček docela dobře, tudíž jsme vyhrávali 2:0. V dalším setu vystřídal Kokina Lukáš Pospec, který nastoupil od kádru již minulý rok. Tento set se nám, ale nedařilo na přihrávce tudíž jsme set prohráli a stav byl 2:1 na sety.. Další set jsme, ale již zvládli bravůrně a Komárov porazili 3:1 na sety.

Mezi zápasy nás čekela dlouhá pauza, kterou většina trávila na obědě u maminek, babiček či na Tišnovské rychtě. Po obědě samozřejmě nesmí chybět zákusek a káva, takže tři největší sladouši týmu zavítali i do cukrárny.

Jelikož na tento zápas přichystal Brídlis z firmy boks.cz živý přenos z haly, mohli jsme v klidu koukat z mobilu na stav celého utkání. Bohužel borci z Komárova utkání s Pražskými Lvi prohráli 3:0.

Naše utkání začínalo po domluvě o hodinu dříve. Jelikož jsme viděli jak borci mají naskočeno a že každé podání skáčou, věděli jsme, že to nebude jednoduchý úkol. Do zápasu nastoupila stejná sestava jako proti Komárovu. Už od první chvíle jsme hořeli skoro ve všech činnostech a věděli jsme, že to bude chtít zabrat. Bohužel ztrátu prvních bodů se nám už nepodařilo dohnat a první set jsme prohráli. Do druhého setu jsme nastoupili v obměnené sestavě a to: libero náš nováček Pepa Kubernát a na smeči vystřídal Bejka navrátilec Opičák. Tato změna se hned projevila v dobrém a proto jsme mohli slavit vítězství v druhém setu. Třetí set začal podobně jak první – na začátku pár chyb na přihrávce a hned je z toho několika bodové vedení Lvů.. Ale my jsme se nedali a začali postupně dotahovat. Zde je nutné vyzdvihnout výkon našeho univerzála Zdéni Balíka, který soupeřům nadělil za stavu 21:24 tři esa a stav byl vyrovnaný. Bohužel soupeř si i tohle pohlídal a my prohráli 26:24. Do čtvrtého setu nastoupila stejná sestava a byl to rachot, začalo se nám dařit a už od začátku jsme vedli. Toto vedení jsme udrželi celý set a stav je nerozhodný 2:2. A je tu tiebreak.. Začátek trochu nejistý a my začali dělat chyby.. Bohužel prohráváme tiebreak, ALE – Za svůj výkon se vůbec nemusíme stydět ba naopak nás to může motivovat do nové sezóny, která pro nás začíná 10.10. v Hradci Královém.

Výsledky ČP mužů – 1. kolo

Drásov – Komárov 3:1
Komárov – Lvi Praha 0:3
Drásov – Lvi Praha 2:3

Velké díky patří divákům, kteří i přes covidové opatření zavítali do naší haly a povzbuzovali nás. DÍKY!

V příloze se můžete podívat na fotky od Jirky Rozmana.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Scroll to Top