Turnaj Luleč

Turnaj Luleč 7.8. 2021

Jako každý rok i letos jsme volejbalovou přípravu začali na turnaji v Lulči.. Ve skupině jsme se postupně utkali ze soupeři z Kojetína, Bučovic a znojemské směsky mladých volejbalistů..

Sestava pro tento turnaj byla.. Trhač a Dominik na bloku, Bejk a Mišák na prdě, na náhře se střídali Luky s Pepou a funkce libera zastával Venca a záda mu kryl Pepa.. Na účku hrál samozřejmě Balda..

Úvodní zápas s Kojetínem jsme úspěšně zvládli a připsali si první výhru.. Druhý zápas nás čekali naši oblíbení soupeři a to volejbalisté Bučovic.. Zápas byl od první chvíle velice vyhecovaný jak už to u Bučovic bývá.. Bohužel se nám ale nepodařilo zvítězit a v těsné koncovce jsme podlehli 2:0.. Čekal nás tedy poslední zápas ve skupině, který byl pro nás klíčový a museli jsme ho zvládnout.. Naštěstí se tak stalo a my hladce zvítězili 2:0 a postoupili do finálových bojů…

Zde je nutno zmínit, že systém turnaje zde trošku zaostával a nehrál se klasicky kříž (semifinále a pak finále), ale nýbrž finálová skupina o 4 družstvech s tím, že se započítávaly zápasy ze skupin.. Pro nás to znamenalo, že v podstatě nemůžeme urvat vítězství.. Jelikož jsme si přinesli prohru s Bučovicemi.. do toho všeho jsme čekali na zápas tak dvě hodiny..

Po této pauze nás čekalo družstvo z Holubic.. Zápas jsme bohužel moc nezvládli a prohráli 2:0.. Čekal nás tedy boj o 3. místo ve skupině a zároveň i o 3. místo celého turnaje..

Zde jsme nastoupili proti směsce volejbalistů z Velkého Meziříčí, Sokola Brno a další.. V zápase jsme od začátku diktovali tempo a zvítězili 2:0. Tudíž jsme celkové obsadili 3. místo.

Scroll to Top