Družstvo juniorů

Zleva nahoře: Dominik Jaroš, Kryštof Blecha, Antonín Lavička, Martin Rozsypal, Adam Chlup, Pavel Otáhalík, Lukáš Jůza a Lukáš Pospíšil

Zleva dole: Michal Šebesta, Vladislav Staněk, Tomáš Rozman, Ladislav Odehnal a Matouš Pospíšil

Chybí: Marek Jaroš, Štěpán Chalupník, Šimon Henek, Martin Čechovič, Jan Mičán, Martin Kyselka, Matyáš Rozman, Tadeáš Mank, Petr Prokeš, Šimon Vydra a Šimon Urbášek

Slovo trenéra juniorů

Družstvo juniorů skončilo v sezóně 2021/2022 v tabulce první ligy pod vedením trenéra Lukáše Pospíšila přesně uprostřed, na 4. místě.

V následujících měsících po sezóně se junioři přidali k odrostlým mužům B, kteří hráli krajský přebor 2. třídy. Osobně nejsem zrovna fanoušek této soutěže, kde naši mladí hráči hráli proti ostříleným někdy skoro veteránům, na jejichž hru nebyli zvyklí. S tímto si náš tým poradit nedokázal, a i když před posledním kolem soutěže vedl tabulku, po finálním dvojzápase s Pozořicemi se propadl na konečné 3. místo. Na letošek jsme KP2 již nepřihlásili.

Nastávající sezónu jsme zahájili soustředěními ve Vidnavě a v Letovicích, na hostování zůstávají kluci z Břeclavi a přidává se jeden na hostování z Bojkovic. Soutěžně máme opět přihlášenou první ligu juniorů. Do juniorů přichází celé bývalé družstvo A kadetů, i když se zde potýkáme se zraněními. Bohužel nám skončil nahrávač a musíme na tomto postu improvizovat. Proto budeme rádi za jakékoliv nové hráče (speciálně nahrávače), kteří by se k nám přidali. Nebo i za doporučení na ně. Jako kolektiv jsme otevření novým členům a kromě sportovní stránky tvoříme i dobrou partu. 

Dominik Jaroš, trenér

Rozpis skupiny: https://www.cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=1-U22M&skupina=1-u22m-b&sezona=2022%2F23

Přejít nahoru