Družstvo kadetů

Zleva nahoře: Petr Schottenberger, Karel Staněk, Václav Just, Šimon Henek, Vojtěch Havel, Štěpán Chalupník, Marek Jaroš a Jindřich Škarohlíd

Zleva dole: Jan Chalupník, Kryštof Blechta, Martin Čechovič, Dominik Jaroš, Rostislav Vermouzek, Štěpán Procházka, Matyáš Rozman

Chybí: Tomáš Staněk, Jan Mičán, Jakub Šír, Adam Chlup a Martin Kyselka

Slovo trenéra:

Sezónu 2021/2022 začínalo v kategorii kadetů celkem 16 hráčů, proto jsme se nakonec rozhodli i přes předpokládané logistické problémy postavit 2 družstva. Během první části sezóny však nastaly problémy se zraněními, ať už dlouhodobými nebo krátkodobými. Kromě toho nás poznamenaly i odchody některých hráčů, a tak byl nakonec u družstva B někdy problém vůbec složit tým na turnaj. Problémy nastávaly i v souvislosti s covid-19, kdy některá družstva zůstávala v karanténě, nemohla hrát a vzhledem k tomu, že KP kadetů JMK se hrál turnajově, byl problém termíny překládat. Nejhůře v tomto ohledu skončila Tesla Brno, která musela několik turnajů skrečovat, a nakonec neměla žádnou šanci se v soutěži umístit na takové pozici, na kterou by herně určitě měla.

U nás, přinejmenším u družstva A, se nakonec podařilo složit tým na všechny turnaje, byť někdy byla sestava velmi improvizovaná. Kluci si však se situací poradili a po většinu sezóny se drželi na prvním místě. Bohužel karma chtěla, aby na druhou polovinu sezóny přišli do Letovic na hostování dva noví hráči. A s těmito dvěma posilami se Letovicím dařilo naši většinou improvizovanou sestavu porážet. 

Před finálovým turnajem naše družstvo A ztrácelo na vedoucí Letovice jeden bod a mělo se tedy rozhodnout v posledním zápase, kdy vítěz bral vše. Bohužel naše sestava byla stále lehce oslabená a ve finálovém zápase finálového turnaje náš tým Letovicím podlehl. Konečné umístění našich družstev bylo na druhém místě, tým A od začátku a tým B od konce na sedmém místě před jejich rivalem Bučovicemi.

Dominik Jaroš, trenér

Přejít nahoru