Share

2. kolo KP kadeti - 15. 1. 2017

Hrálo se ve Šlapanicích v improvizované sestavě. Pro nemoc nehráli Matouš P., Tomáš R. a Dominik J. Zvláště poslední jmenovaný v základní sestavě citelně chyběl, protože hráči „z lavičky“ ho zatím nenahrazují.

První zápas se Šlapanicemi se vyhrál „s odřenýma ušima“, družstvu se dařilo, pokud se dařilo na útoku Míšovi J. Uspokojivě zahrál Lukáš P., Tonda L. a Pavel O. (kupodivu dobré přihrávky). Na útoku nebylo vidět druhého smečaře Dana H. Martin R., je mladší, musí ještě sesbírat hodně zkušeností i volejbalové techniky, snahu mu nelze upřít. Zbytečně se kazí i lehké servisy.

Zápas s Letovicemi nevyšel Míšovi J., pouze v druhém setu se prosazoval Dan H. Celý zápas odehrál zkušenosti sbírající David Š. Průběh hry v jednotlivých setech byl „nahoru a dolů“. Špatný první a dobrý druhý set. A totálně zpackaná koncovka tiebreaku – ze stavu 8:7 na 9:15. Není možné hrát celou polovinu setu bez jediného složeného míče. I bez nemocných hráčů se čekalo u zkušenějších, že budou hrát se zápalem do hry alespoň takovým, jako předváděli Letovičtí. Výkon družstva je podle trenéra odrazem účasti hráčů na trénincích.

Výsledky :
VS Drásov - Sokol Šlapanice 2 : 1 (-23,16,17)
VS Drásov - Sokol Letovice 1 : 2 (-18,12,-9)

Zbývá dohrát v náhradním termínu zápas s Bučovicemi (bude 1.2. v 18 hod v Drásově). Jistým postupujícím ze skupiny jsou Letovice a v případě výhry nad Bučovicemi postoupí i Drásov.