Share

Muži 3. a 4. kolo VS Drásov - TJ Hlučín 8. 10. 2016

První domácí dvojzápas sezóny 2016/2017 jsme zahájili 8.10. proti Hlučínu. Vůbec první špíl se nám nepovedl na horké půdě Šlapanic, kde jsme podali hodně podprůměrný výkon a získali pouze dva body za vyhraný tiebreak. Nechci se vymlouvat na zranění, ale většina týmu je buď mentálně, nebo fyzicky na úrovni ochrnutého lenochoda. Taky z této nepříjemnosti plyne náš bídný výkon. Ovšem to není výmluva!!!

 

3. kolo VS Drásov - TJ Hlučín 1:3 (18,-18,-14,-22)

Dopolední zápas jsme začali o 10 minut později, protože soupeř si dával nejspíše delší kávu na benzínce. Z soupeřovi rozcvičky nešel strach (protože žádnou neměl), z naší bohužel taky ne. První set jsme vyhráli s dvacítkou, ale přesvědčivej výkon to nebyl. Kauč Pavel zvolil tu nejsilnější sestavu do začátku, tedy Kokeš na zvedačovi, Don Pedro na údržbářovi, na bombě řádil Vektor s Miloušem, na libertě byl Venoušek a nakonec drásovskou tvrz tvořil Romáňo s Františkem. Bohužel se nic nedařilo, začalo to slabým podáním a končilo to špatným útokem. Hra v poli byla taky smutná, málo bloků a téměř nulová bojovnost. Nepodařilo se nám soupeře ničím zaskočit nebo překvapit. Ani míchání ze sestavou nebylo nic platné. Soupeř v čele s hrajícím trenérem/kapitánem Kvapilem alias "Tomášem Matonohou" a Bočou, který odešel z Beskyd si nás vodili jako kočka myš. Všechny sety byly podobné, nám se nic nedařilo a  soupeř byl našláplej i heclej. Nedalo se nic dělat prostě to nešlo 1:3 a šli jsme na polívku.

 

4. kolo VS Drásov - TJ Hlučín 2:3 (20,-20,-18,20,-11)

Po dobrém druhém vejvárku u Franty a kafíčku z Café Manuel. Jsme chtěli napravit co poslední tři kola předvádíme. Druhej zápas nastoupil na pinkačovi Olaf. Různě se motalo smeči, bloku i účku. Nutno říct, že se nám náprava našeho výkonu nepovedla. Ať přišel na hřiště kdokoliv nikomu to nešlo. Soupeř nechal kapitána Matonohu dělat trenéra a bylo to poznat. Párkrát se nám podařilo ubránit blokem Boču a občas se něco čaplo, ale žádná výrazná změna celkového projevu hry. I s tímhle pochmurným výkonem jsme se dostali do tiebreaku. Bohužel pro nás to zase nedopadlo dobře. Zisk jednoho bodu z šesti je zatraceně málo!

Jediné co nám zbývá je se zvencnout a začít předvádět volejbal na naší úrovni, tedy ten který se od nás čeká! A neprohrávat s mančafty, kteří jsou na tom papírově hůř!

Největším soupeřem jsme si my sami!

 

Poznámky:
Po 4 kolech soutěže máme pouhé 3 body.
Bučovice na tom jsou stejně.
Bohužel se nám nedaří nalézt formu.
Já jsem hypochondr, Kokinovi rupne achylovka, Viktorovi ulítne rameno a rupnou záda, Pedro má ostruhy na patě.
Jsme tým bábovek/bolístek v čele semnou!
Bylo nás zase dost (12), ale nikdo schopnej.

 

Jakub 'Bejk' Olšar

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit