Share

Muži 9. a 10. kolo TJ Nový Jičín - VS Drásov 13.11.2016

Po sobotním dvojšpílu jsme měli před sebou přeložený zápas s Novým Jičínem. Každý „plný elánu“, uvítal nedělní výlet do promrzlé jičínské haly. Jediný kdo si řekl, že se mu nechce mrznout a hrát dvakrát týdně byl hřebec Romáňo. Na výlet se jelo ve třech posádkách, které čítaly celkem 12-náct bombarďáků. Nejpočetnější posádku tvořil microBus ve složení: Kokájn, Venoušek, Mišule, Opinda, Frantatišek, Vector, Stují a koutouč Pavel, tenhle dostavník vyjel tuším o půl 7 z Drásova. Poté následovali traumfáci z Poštorné a já.  Jako poslední byli romantici Dejf a Olaf.

 

9. kolo TJ Nový Jičín - VS Drásov 0:3 (-19,-14,-16) 

Nový Jičín nepatří zrovna ke kamarádským soupeřům, věděli jsme, že to nebude lehké.

Nicméně do zápasu jsme nasadili plnou polní a to tedy: na*rávač Olaf, údržbář Don Pedro, lobeři Vector a Milin, deklaři Stují a Majša a nakonec lapač Duffman. Soupeř moc neškodil, pouze sám sobě. Občas se někomu podařilo dát slušnej servis a nám to nelítalo do čtverečku, ale jak znáte Olafa, tak to uběhal! Poměrně s jistotou jsme vyhráli všechny 3 sety. Po špílu jsme si vydupali čas na polívku a pívo.

 

10. kolo TJ Nový Jičín - VS Drásov 3:2 (-20,23,19,-32,9)

Po vydatné polívce, jsme vlítli do druhého zápasu. Sestava se trošku změnila. Na trkače začal Kokájn, blok obštastňoval Ferda, Kelímek luxoval palubovku na lajberu a na handě se objevila fiktivní postava Opičák. První set jsme vyhráli s 20tkou. Ovšem jsme zjistli, že soupeř nemá mozek a mlatí do mičudy hlava nehlava. Nutno říct, že mu to vycházelo. Na bloku jsme byli dost marní. Nedařilo se nám zablokovat zkrácené náhry a levorukého univerzála z handy. Ve třetím setu si Milouš posral kolínko a Pavlovi nezbylo nic jiného než tam šoupnout mě. Při stavu 1:2 na sety ve prospěch domácích se projevilo to, že Jičín není tým plný sympaťáků. Všichni se nahecovali a začlo se bušit. V koncovkách měla velkou roli psychika. Soupeř hodně kazil servis, protože se snažil riskovat. Nakonec jsme byli štastnější a vyhráli jsme 34:32. Nastal tajbreak, kde jsme bohužel nezačli vůbec dobře. Nešel přítah a když už se něják přihrálo tak se nesložilo. Nutno říct, že soupeř si svojí bojovností zasloužil dva body více než my.

Ale víkend co se týče bodů nebyl špatnej, 9 z 12 je cájk.

 

Pod čarou:

Při cestě do Jičína jsme tradičně zastavili na Benzínce na presíčko. Pedro už to nemohl vydržet do haly tak poctil svým výtvorem místní Benzínku. Mezitím co Milča jemně a sladce flirtoval s prodavačkou, tak Pedros zabetonoval toaletu a zavelel k ústupu.

Restaurace u haly je nejspíše samoobsluha, protože obsluha byla rychlá asi jako vencova reakce na letící balón.
Cestou nazpátek v microBusu lítaly celkem slušný vtípky.
Venca měl celý víkend slušnou prďavou a nebál se o ni podělit.
V hale byla taková kosa, že by se tam mohli pářit tučňáci.
Trenér a kapitán a tak trošku mlok, měl nacvičené trenérské pózy na jedničku.
Blokař domácích si nevidí do huby a spletl si volejbal s řecko-řimskými zápasy.

 

Jakub Olšar

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit