Share

Muži 35. a 36. kolo VS Drásov - TJ Sokol Bučovice 18. 3. 2017

Úvod do problematiky před zápasem:

Po nevydařeném minulém víkendu v Holubicích, kde jsme získali jen jednoho bludištáka, jsme měli chuť si spravit náladu a ukončit sezónu vítězstvím a dopřát fandům to, co jim právem patří, a to je pohledný volejbal, kterého jsme moc tuhle sezónu nepředvedli. Bohužel kurzy sázkových kanceláří a „optimismus“ starších hráčů (některých již za zenitem) a trenéra Pavlose hovořili pro nemilosrdný világoš od několikanásobného vítěze druhé ligy Buček. Jelikož náš tým tvoří i mladí oprsklí junáci jako například já, Dejf, Ferda, Venoušek Koloušek, Opinda a Romáňo Hip Hop, kteří nedostali od Bučovic bídu tolikrát jako naši starší pamětníci. My mladí jsme si nechtěli připustit dostat na díru poslední zápas od rivalů Buček. Já osobně jsem si věřil a prohlašoval jsem, že vyhrajem a za šest! (Nic na tom nemění fakt, že to říkám před každým zápasem. Na Bučovice jsem heclej a vždy budu.).

 

35. kolo VS Drásov - TJ Sokol Bučovice 3:1 (27, 19, -14, 22)

Sestava: Na trkačce dostal důvěru Kokin, univerzál byl čerstvej trojnásobnej strejda Pedros, na smeči byl dřevorubec Vektor a dostal jsem důvěru i já (záda mě kryl novopečený taťulda dvojčátek Milda), o obranu nad sítí se staral Stují a Ferda a na liberetu Dejf.

Začátek pro nás nezačal nejlíp, měli jsme problémy s přihrávkou. Bohužel to náš trápí celou sezónu. Nicméně jsme naši ztrátu dokázali dohnat naší bojovností a předváděli jsme pěkný volejbal. Občas jsme dělali chyby, ale soupeř naštěstí také. Snažili jsme se tlačit na servisu, přicházeli sice nevynucené chyby, ale účinek to mělo. První set byl nejnapínavější z celého utkání, musím přiznat, že rozhodčí na tom měli velký kus práce. Na druhej set vystřídal Dejva na liberu Venca, kterého to dvakrát trefilo za jedna a pak už se to sním vezlo(v dobrém). Až na zkrat ve třetím setu jsme byli lepší a bojovnější. Vítězství za 3 body nás nabudilo a podpořilo sen o třetím místu.

 

Mezi zápasy:

Dýchánek u Franty se už nekoná, tak jsme odkázaní na Růžek(vingl). Zde nám měl domluvit náš prostředník Hagrid poukázky na polívku, byl jednohlasně zvolen za misionáře, jelikož se každý večer zúčastňuje nevinného posezení u „jednoho výbornýho piva“ a frťana bechera právě na Vinglu. Měli jsme to čekat. Nic domluvil. Nezbyla na nás skoro žádná bramboračka, ale jen vejvárek. Následovalo tradíční prsíčko a zákuseček u Zuzky v Café Manuel.

 

36. kolo VS Drásov - TJ Sokol Bučovice 3:1 (21, 23, -21, 16)

Sestava: Na pinkačovi zůstal Kokeš, universál byl budoucí taťulda-hopan Opičák, na smeči nás poctil svou náštěvou čerstvej double-taťulda Miloš a Vektor, na bloku dostal důvěru zmizík a Ferda, na liberetu nahodný generátor přihrávek Vejda.

Hned ze startu jsme začli tvrdit muziku na servisu a dařila se i přihrávka. Občas nám vázl útok, a tak musel naskočit ztuhlej Pedros, aby zachránil situaci (nutno říct, že druhé zápasy většinou nehraje, a proto vypadá dost vtipně bez nákolenek). Bohužel jsem musel zaskočit i já za Miloše, protože ten se víc soustředil víc na roli čerstvého trojnásobného táty než na tvrdé loby do soupeřova bloku. Až na třetí jsme si vedli perfektně. Předváděli jsme bojovný volejbal, který vyhrává.

Přineslo nám to 6 bodů s lídrem soutěže, nicméně jeden pěkný dvoj-zápas nespasí nevyrovnané výkony celou sezónu a naše hloupé a zbytečné prohry. Tudíž to pro nás znamenalo bramborovou medaili. Avšak jsme divákům dali to, co si za celou sezónu zasloužili, koukatelný volejbal.

 

Pár sladkých vět na konec:

Za celé „Áčko“ děkujeme našim příznivcům za pevné nervy a jejich přízeň v sezóně 2016/2017. Budeme se těšit do nové sezóny, kde se porveme o bednu! Bramborovou už neberem!

 

Za oponou (pod čarou) :

Venca předvedl jeho životní výkon a je nutno ho pochválit!
Frantatišek ukázal, že umí vypustit bestii a rozdával jednu šlupku za druhou.
Pochválil bych tým z Bučovic, že zápas proběhl celkem v klidu, možná to bylo tím, že chyběli hlavní uřvaní a koledující nezbedníci.
Opičák nastoupil sice nachvilku, ale hned knockoutnul nejlepšího sportovce vyškovska obrovskou petelicí do kokosu. (vymáčkl mu beďara jak řekl Zajda).
Miloš s Pedrosem ukázali, že jsou srdcaři a nehodlají Drásov nechat na holičkách ani další sezónu.
Zakončená v Břeclavi nebyl vůbec špatnej nápad.
Stmelovali jsme naše pokrevní bratrství s Tatranem.
Zjistili jsme, že v Břeclavi existují i silnější lidi než je Carda nebo dřevorubec Vikin.
Ukázalo se, že Pavel dokáže zahrát každou písničku na světě a začlenit se i do břeclavského orchestru.
Michal je na guytaru prostě klasa a vždy nás vyhecuje k uši rvoucímu hekání a sovímu houkání z mazutu.
Venca to nevrhl, ikdyž tomu nebylo daleko.
Adam z Břeclavi(bouchač/pákař) se sám nominoval do drásovského kádru 2017 a každému ošmatlal hlavu.
Poprvé jsme udělali dobře, že jsme nešli do metra. (byla by to tam sice bomba, ale…)
Po cestě z Břeclavi jsme dělali rádio celé dálnici.

 

Jakub Bejk Olšar

 

Nutno poznamenat, že viktorův loket a kokinův špek byly zhmožděny střetem těchto zmíněných hráčů při neúspěšném pokusu vybrat ulívku do debla v druhém zápase.

 

 

 

 

 

 

Komentáře   

 
0 #1 salon massage lyon 2017-06-15 21:47
Thanks very valuable. Will certainly share site with my pals.


cool training: http://eae2.co.za/Forumbb/viewtopic.php?t=128380 - [url=http://vel oxeducation.com /?option=com_k2 u=34286 - http://www.meilisite.com/comment/html/index.php?page=1 salon massage lyon: https://foro.realidad-aumentada.com.co/index.php?p=/discussion/8580/soins-massage-lyon
Citovat
 
 
0 #2 salon massage lyon 2017-06-16 08:39
Amazing, such a invaluable web-site.

My Web
Site: http://wiki.facilerp.com/Usuario:SalinaLoder7 - click this site: http://aodely-store.com/comment/html/index.php?page=1u=1414 -
why not check here: http://tiki.upserv.org/UserPageclarissanyscqzvlaojb - [url=http://alh ucemas.info/?op tion=com_k2 salon massage lyon: http://www.cpqc.ca/author/graciebook9/
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit