Share

Muži 3. a 4. kolo VS Drásov 'B' - VK Moravská Slavia Brno 6.9.2014

První dvojzápas v naší další sezoně jsme odehráli s týmem, který loni sestoupil z vyšší soutěže. Dalo se s největší pravděpodobností očekávat, že budou mít trochu navrch. Jelikož při sestupu jim pár lidí nejspíš odešlo, hráli v poněkud pozměněné sestavě.

 

3. kolo VS Drásov 'B' - VK Mor. Slávia Brno 1:3 (19, -22, -23, -18)
Začátek zápasu se nám opravdu nadmíru povedl. V prvním setu se nám dařilo vše na co jsme sáhli. Příjem, podání, útok, náhra i čapačka poli. Prostě všechno nám vyšlo. Bohužel jsme v dalších fázích utkání dávali soupeře sami do sedla. Už se tolik nedařilo na všech postech a borci se pomalu, ale jistě rozjížděli. Měli jsme pořád větší problémy  dát bod. V posledním setu byl náš nahrávač užitečný jako automat na kondomy ve Vatikánu, ovšem trenér ho nevystřídal, ikdyž určitě měl. Prohra s nalomeným soupeřem a  navíc hratelným mrzí o to více.
Sestava: náhra: Pepa, U: Bejk, smeč: Míra a Blázen, blok: Mara s Papkem a libero: Venca


4. kolo VS Drásov 'B' - VK Mor. Slávia Brno 3:0 (15, 20, 19)
Do druhého utkání se nastoupilo v krapet pozměněné sestavě a také vítězné. Kluci z Morendy si zašli do místní knajpy na polívku a už od prvních balonů se nám je podařilo  zatlačit. Ale v tomto zápasu jsme nepovolili a pořád se dařilo soupeře držet dál od sítě zejména dobrým podáním. Všechno šlapalo tak jak mělo a krásným výkonem první 3  bodíky do tabulky.
Sestava: náhra: Marťa, U: Bejk, smeč: Míra s Bláznem, blok: Mara, Gáma a libero: Venca


Pod čarou:
Blázen si dovezl z Egypta (čti. Ačko) úpal a tak se musel jít mezi zapasama vy...lit. Ale hrál nejlíp z nás všech.
Bejk v prvním špílu měl tak tisíc přešlapů na doskoku, ovšem v druhým to štípal.
Tomovi bylo tak špatně, že i moje zběsilá jízda domů (30 km/h) mě donutila zpomalit na ukrutných (15 km/h), aby mi nezasvinil vůz. Vydržel to!!!!

 

Jakub Kubernát

 

 

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit