Share

Muži 5. a 6. kolo TJ Sokol Bučovice 'B' - VS Drásov 'B' 13.9.2014

Druhé dvojkolo nás čekalo v sobotu s ambiciózním týmem z Bučovic, a jelikož celý týden ch*alo a ch*alo ještě víc než na samotě u lesa, musel se zápas odehrát ve stropem stísněné bučovické hale. I když Rádě ještě trápí zranění a Mirka přemáhal moribundus, rozhodli se jet a tak nás bylo, troufám si říct, víc než domácích.

 

 

5. kolo TJ Sokol Bučovice 'B' - VS Drásov 'B' 2:3 (21,-17,-20,22,-4)

Do prvního setu jsme nastoupili s Pepem na náhře, Já s Marem na bloku, smečovali asi Červ s Dominem a na U byl Bejk. První set se nám moc nepovedl, neměli jsme přihraný a když, tak hra neměla ten správný šmrnc a kreativitu, takže si nás soupeř tak nějak celej set vodil, jak potřeboval. Do druhýho setu jsme zamíchali sestavou, naskočil Paťek a nemocnej Míra. Hra se najednou obrátila a my jsme byli ten tým, co si diktuje podmínky a tempo hry. Třetí set probíhal v podobném duchu. Set čtvrtý si momentálně moc nevybavuji, ale vím že jsme si ho projeli víceméně sami,.. byl to jasně rozjetý set na 3 body a vlastníma chybama jsme soupeři darovali laciný bod. Naštěstí stav 5 setu vypovídá jasně o tom, kdo si získání bodu k dobru jednoznačně pohlídal.

 

6. kolo TJ Sokol Bučovice 'B' - VS Drásov 'B' 0:3 (-18,-12,-9)

Po vítečném občerstvení v nedaleké šnečí farmě (čti restauraci) jsme naskočili do druhého zápasu. Já s Papkem na středu, Bejk naproti nahravačovi a na prdě Domino s Červem. Začátek prvního setu nebyl nic moc a už to vypadalo, že bude muset na smeč zase Míra. Ale vše se v dobré obrátilo a po odskoku o 8 bodů, kterou dalšíma výměnama v řadě soupeř stáhl a my si museli zase utvářet náskok se nám daří lehce vyhrát. Daří se nám na co sáhnem a burcující lavečka nás žene i k vítězství v druhém setu. Nutno dodat, že aplaus v hale, jaký neměli ani naši junioři když hráli o postup do extraligy soupeře značně deprimuje. V posledním setu už soupeř čeká jen na to, až bude po zápase. Cíl dát jim pod 7 se nedaří, ale nakonec pěkné vítězství.

 

Pod čarou:
Škoda prvního zápasu.
V 11 lidech na zápase jsme byli naposled možná v žácích před 12 rokama.
Není nad to si objednat 5 polívek a 5 rohlíků a dostat 4 polívky a 6 rohlíků. Inu kde byla chyba =)
Z výkonu jednotlivců bych vyzdvihl Bejka, kterej měl jen jeden přešlap na doskoku a oba zápasy to slušně táhl.

 

Tuto sobotu se představíme doma proti klukům z Pozořic.

 

Petr Starý

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit