Share

Muži 7. a 8. kolo VS Drásov 'B' - Orel jednota Pozořice 20.9.2014

Tento víkend nás čekal klasický soupeř z Pozořic. Setkali jsme se už v letní přípravě na turnaji v Lulči. V tomto utkání jsme soupeře porazili a tudíž jsme chtěli navázat a opět vyhrát. To se nakonec taky povedlo, ale nutno dodat, že borci z Pozořic nám to vůbec neulehčili a a dali nám řádně zabrat.

 

 

7. kolo VS Drásov 'B' - Orel jednota Pozořice 3:2 (22, 23, -20, -20, 11)

Začátek do utkání nebyl vůbec špatný a už od prvních míčů jsme diktovali tempo zápasu. Několika bodový náskok se nám v klidu dařilo držet až do koncovky setu. Další set byl téměř jako přes kopírák. Následující 2 sety byly naprostý opak a několika bodový náskok si udržoval soupeř. Ke konci 3 setu a 4 set se prostřídali nahrávači, ale bohužel žádnou změnu to nepřineslo. Na řadu tudíž jako minulý týden přišel tiebreak. V něm se opět otěží ujmul na náhře Zdenál a dopadlo to dobře. Nezbývalo tedy nic jiného než vítězné kolečko a další 2 bodíky do tabulky.

Sestava: náhra: Zdenál, blok: Mara a Gáma, smeč: Míra s Bláznem, U: Bejk, libero: Červen
Střídali: Paťek, Radek a Pepan

 

8. kolo VS Drásov 'B' - Orel jednota Pozořice 3:0 (17, 24, 19)

Mezi utkáními se náš kapitán rozhodl, že Pepan půjde už od začátku organizovat hru a tak se i stalo.  Už od začátku zápasu jsme hráli dobře a soupeř se jen těžko prosazoval. V prvním setu jsme bez problémů zvládli koncovku. Po otočení stran se pár míčů nepovedlo a vlastními chybami jsme dostávali soupeře do zápasu. Po zbytek sady se skoré přelévalo z jedné strany na druhou, ale naštěstí jsme se nepo..rali a vypjatou koncovku zvládli. Následující set jsme se dostali znovu na koně vyhecovaným výkonem a za pomoci pár povzbuzujících díváků se vyhrál i tento set. Podle mého názoru po dobrém výkonu všech účastníků zápasu zasloužené 3 body.

Sestava: náhra: Pepan, blok: Gáma a Paťek, smeč: Míra a Blázen, U: Bejk, libero: Červ
Střídal: Radek

 

Pod čarou:
Soupeř jenž měl nastarosti soupisku s registračkami to všechno zapoměl dodat, ale hlavně, že si nezapoměl oštěp, disk a nafukovací rukávky.
Během pauzy probíhali různé soutěže. Např.: hod oštěpem a kdo prohodí míč májou. Parádní zábava.
Naznali jsme, že kdyby nás viděl Jenda Železný a Bája Špotáková tak by nám nejspíše napleskali.
Blázen s oštěpem vypadal jako neandrtálec a chyběl mu pouze ten mamut.
Bejk dal parádní aut, u kterého by se dalo uvažovat o zápis do Guinnessovi knihy rekordů.
Chtěl bych vyzvednout výkon Červa, který hrál na liberu poprvé a zvládl to velice dobře.
Padl i rekord padlých míčů do spodní zahrali, jenž činil cca 6 kuliček.

 

Jakub Kubernát

 

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit