Share

8. kolo KP starší žákyně 18. 2. 2017

Hrálo se v Drásově. Tak konečně se trenéři dočkali. Děvčata podala výkon skoro bez větších chyb. Pouze v jednom setu pokazila neuvěřitelných 9 podání a to ještě pak hrála tiebreak. Při takovém výkonu nemohla sestoupit až do páté skupiny přeboru. Možná mohla být hra ještě útočnější, ale nasazení do hry a zarputilost v touze po vítězství byly příkladné. Všechno toto se projevilo především v posledním zápase s Jehnicemi.

 

V prvních dvou zápasech holky své soupeřky jasně přehrály a tak bylo možno vystřídat na hřišti všechny hráčky. Uznání navíc zaslouží Hanka, která poslední dobou laboruje s kotníkem. Útočila snad z každého míče, který se k ní dostal. Velice by družstvu chyběla, kdyby nenastoupila. A Zuzka dohrála tak dotlučenájako by ji protáhli mezi mlýnskými kameny.

Na začátku sezóny bylo cílem skončit v horní polovině tabulky, což se nakonec „s odřenýma ušima“ 15-tým místem mezi 32-ti družstvy podařilo. Pokud ale holky budou hrát v příští sezóně tak jako v posledním kole, nebudou mít s účastí ver finále větší problém (do finále postupuje prvních 8 družstev). A to tím spíše, že základ jejich družstva je tvořen hráčkami z 8-mých tříd a mladšími.

Protože tato sezóna v krajském přeboru skončila velice brzy čeká je ještě řada turnajů a přátelských či přípravných utkání. Takže konec dobrý, všechno dobré.

Výsledky :
VS Drásov - DDM Slavkov 2 : 0 (17,19)
VS Drásov - Spartak Vel.Bíteš 2 : 0 (12,18)
VS Drásov - Sokol Jehnice A 2 : 1 (-25,22,6)

Pořadí ve skupině :
1. Drásov 8 bodů
2. Jehnice A 6 bodů
3. Vel.Bíteš 3 bodů
4. Slavkov 1 bod

V celkové tabulce přeboru (32 družstev) skončil Drásov na 15.místě.

 

 

Emil Čupera

 

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit