Share

Zakončení minivolejbalové sezóny 10. - 11.6.2016

Milé děti, rodiče a všichni příznivci drásovského minivolejbalu,

protože se i nám blíží konec letošní sezóny, připravili jsme si pro vás a hlavně pro děti slavnostní zakončení, které proběhne 10.-11.června 2016.

 

Programu bude následující :

V pátek 10 .června bude poslední trénink v hale za školou v normálním čase, tedy 16.00-17.30.

V 17.45 prosíme všechny rodiče, aby přijeli k hale, dětem dovezli spacáky, karimatky, převlečení, hygienické potřeby a snídani. Zrovna můžou odvézt aktovky a jiné nepotřebné věci.

My se s dětmi přesuneme do sokolovny, kde bude pokračovat večerní program, opékání špekáčků (to samozřejmě ne v sokolovně J) a pak s dětmi v sokolovně společně přespíme. Kdo z dětí by měl s přespáním problém, můžou si ho rodiče cca ve 20.30 vyzvednout a ráno v cca 8.00 do sokolovny zase přivézt.

Ráno v sobotu 11. června budeme mít s dětmi po snídani rozcvičku a budeme chystat hřiště k dopolednímu turnaji. Turnaj začne v 9.00. Týmy budou soutěžit ve dvojicích a to vždy minivolejbalista+volejbalista (volejbalisté budou z kategorií mužů, kadetů, starších žáků a žaček). Po vyhlášení výsledků turnaje proběhne slavnostní přeřazení dětí do minivolejbalových kategorií pro příští rok a vyhodnocení celé sezóny 2015-2016. Při té příležitosti bychom dětem zase rádi dali nějaký drobný dárek v hodnotě do 300 kč. Rodiče prosíme o nějaké občerstvení pro děti, které by přivezli v sobotu cca 8.30 za sokolovnu a dále o finanční příspěvek na dárek pro děti.

Prosíme všechny rodiče, aby potvrdili účast svého dítěte písemně na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do čtvrtku 12.5.

Všechny trenéry, hráče, rozhodčí tímto zveme také v sobotu 11. června od 9.00 hod na kurty za sokolovnu. Budeme rádi, když se přijdete podívat na naděje drásovského minivolejbalu a příp. pomoct s organizací nebo si zahrát v některé ze žlutých, oranžových nebo červených kategorií.  

Těšíme se na vás všechny

Trenérky Andrea, Ivana, Betty

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit