Share

Vzhledem k tomu, že na rozvrhu kroužků, které rozdávala škola jsou nepřesnosti, uvádíme kdy se bude pro školní rok 2016/2017 scházet oddíl minivolejbalu a základní informace.

Kategorie žlutý, oranžový a červený minivolejbal (1.-4.třída) bude mít tréninkdy pravidelně 1x týdně, a to ve čtvrtek od 16.hod do 17., příp. 17.30 hod. V případě potřeby (např.před turnaji) přidáme ještě jeden tréninkový den. Trénovat budeme opět ve složení Andrea+Ivana+Betty.

Kategorie zelený, modrý minivolejbal (5.+6.třída) a starší žákyně (8.+ 9.třída) budou mít tréninky středa od 17.hod do 18.30 hod. a pátek od 16. hod. do 17.30 hod. Trenér pro tyto kategori je pan Čupera. Tyto děti jsou už do kroužku nahlášené a mají za sebou většinou soustředění v Letovicích.

Do kroužku žlutý, oranžový  a červený minivolejbal je potřeba poslat přihlášku do 12.9. na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (neplatí pro ty, kteří mi psali v pondělí 5.9.) a uvést jméno dítěte + třída. Prosíme také o přihlášení dětí, kteří chodili loni, abychom věděli, že s kroužkem počítáte. Upozorňujeme, že nejde o klasický kroužek, ale o sportovní oddíl, kde předpokládáme určitou disciplínu v docházce, alespoň minimální sportovní dovednosti, účast na turnajích. Už nyní víme, že přihlášených dětí je více, než je naše kapacita. Preferovat budeme děti, kteří chodili na minivolejbal loni. O přijetí vás budeme informovat v průběhu příštího týdne.

Andrea+Ivana+Betty

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit