Share

Výsledky minivolejbalu - turnaj 16. 10. 2016

V neděli 16.10. v Městské hale Brno proběhlo první kolo Barevného minivolejbalu. Zúčastnilo se ho celkem 196 družstev. Drásov vyslal celkem 7 družstev – 2 žlutá, 2 oranžová, 2 zelená a 1 modré. Počet družstev je dán i tím, že od začátku této sezóny je do kádru minivolejbalu přihlášených celkem 46 hráček a hráčů, 34 v menších (žlutý, oranžový, červený) a 12 ve větších (zelený a modrý).

 

Drásov si vůbec neuděl ostudu, ale právě naopak, zvláště v kategoriích nejmenších. Ve žluté kategorii obsadil 1. a 3.místo, v kategori oranžové dokonce 1. a 2.místo. Buď máme supertalentované děti nebo výborné trenérky. Trenérkám (Ivana, Andrea, Beata) i hráčům gratulace!

zelené kategorii první družstvo skončilo na 2.místě a na jeho hráčích bylo patrné, že prošli již mladšími kategoriemi u našich „holek“ (trenérek) , nebo že v rodinách bývalých volejbalistů si s nimi občas někdo „pinkne“. Druhé družstvo zelených bylo sestaveno především z příchozích, kteří začali s minivolejbalem teprve se začátkem této sezóny a volejbal před nimi skrývá ještě hodně tajemství. Přesto vyhráli 2 zápasy a skončili čtvrtí. Do modré kategorie jsme vyslali družstvo, které mělo až na jedinou vyjímku hráče, kteří patří do kategorie mladší. Tito hráči již něco umí a start mezi staršími jim přinese rychlejší zdokonalování. Příští sezónu pakjistě budou na špici. Se třemi vítězstvími a třemi porážkami skončili čtvrtí.

První krok minivolejbalistů byl dobrý, ať následují i ty další.

Emil Čupera

 

 

 

 

Komentáře   

 
0 #1 randeeaoki.jimdo.com 2017-07-23 20:21
you are in reality a good webmaster. The site loading pace is amazing.
It kind of feels that you're doing any unique trick. Furthermore, The contents are
masterpiece. you have performed a magnificent task in this topic!


Look at my web blog foot pain from standing - randeeaoki.jimd o.com: http://randeeaoki.jimdo.com/2015/06/22/hammer-toe/,
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit