Share

Výsledky minivolejbal Jedovnice 29. 1. 2017

Minivolejbalisté kategorie A, tj.modří a zelení, se v neděli 29. 1. zúčastnili dalšího turnaje v Jedovnicích v pěkné a velké hale SPŠ Jedovnice. Do tohoto turnaje bylo vybráno vždy 18 nejlepších družstev podle pořadí v dlouhodobé soutěži. Vzhledem ke chřipkové kalamitě a neúčasti některých předních družstev byla naše družstvo modrých a první družstvo zelených nasazena do prvních skupin, tj. o 1. - 6. místo celkového pořadí.

Druhé družstvo zelených pak do skupiny o 7. - 12. místo. Z tohoto pohledu je tedy třeba hodnotit konečné umístění družstev v tomto turnaji, protože v modré skupině startuje celkem 42 družstev a v zelené 36 družstev.

Modří (Málková N.,Čechovič, Křivánková) obsadili 4. místo, první družstvo zelených (Jaroš M., Votavová E., Staněk K.) 6.místo a druhé družstvo zelených (Baláková, Pavelková, Pavlíková, Vojancová, Dostálová) 10. místo mezi 18 družstvy v každé kategorii. Turnaj měl tentokrát velmi dobou organizaci zásluhou domácího Michala Součka, kterého v Drásově známe jako rozhodčího ze zápasů mužů ve II.lize.

 

Emil Čupera

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit