Zelený a modrý minivolejbal

Zleva nahoře: Šimon Lidman, Ondra Hiersch, Honza Hoplíček, Miloš Malý, Ondra Šulák, Petr Zouhar, Nikča Dvořáková, Johanka Kučerová, Lucka Vymyslická, Klárka Žitniková, Bára Ryšavá, Lucka Malá, Markétka Ščerbová a Áďa Huláková

Chybí: Ema Rozmanová, Natka Vlasáková, Kája Kačurová, Tom Pohanka a Eliška Tiray

Slovo trenéra:

Letošní sezóna byla opět ovlivněna covidem. Kvůli tomu jsme bohužel neodehráli všechny turnaje MINI, což je zejména v kategorii zelených škoda, protože tým holek po dvou turnajích držel průběžné 3. – 4. místo.

I zde jsme se v průběhu sezony museli vyrovnat s tím, že z pracovních a soukromých důvodů musela s trénováním skončit Ivana Severinová. Nicméně děti měly ohromnou chuť na sobě pracovat, zlepšovat se a trénovat je byla radost. V závěru jsme již začali nacvičovat smečařský dvojkrok a postupné cviky ke zvládnutí smečí. Nutno podotknout, že děti mě pozitivně překvapovaly.

Ke konci sezony mě ještě na tréninku začaly pomáhat další nové tváře v klubu – Monika Zouharová a Dana Šuláková (od začínající sezony trenérky žáků) a tím pádem jsme se dětem mohli více a intenzivněji věnovat.

Celkově musím říct, že jak modří, tak zelení mě udivovali svými výkony a poctivou prací na tréninku a neustále byl na nich vidět posun ve výkonnosti a chuť trénovat na 100 %. Sezonu jsme stejně jako žákyně zakončili herně turnajem v Předklášteří. Poté proběhlo ještě zakončení v domácím prostředí, které bylo pojaté formou různých soutěží s odměnami. Do nové sezony vstupujeme ihned od začátku září s novou trenérskou dvojící Marek Jaroš a Miloš Malý.

Miloš Malý, trenér

Přejít nahoru