Žlutý, oranžový a červený minivolejbal

Za mladší minivolejbal v loňské sezóně hráli tito hráči:

Sofie Lajcmanová, Emily Dvořáčková, Jan Zouhar, Štěpán Skoupý, Dan Pohanka, Julie Hierschová, Kristýna Cinciová, Michaela Macháčková, Adéla Bělušová, Martin Cibulka, Kristýna Valová, Nela Dvořáková, Michaela Dvořáková, Dan Šulák, Tereza Vymyslická, Sára Špalková, Ema Roubalová, Natálie Křemínská, Anna Farkačová, Denisa Vaněčková, Barbora Kubíčková, Iva Skoupá, Matyáš Hořínek, Viktor Pallas, Jan Dostál, Lily Dicker, Dany Kočnár, Thea Tilová, Šimon Hanzelka a Anna Čechová

I loňská sezóna byla pro kategorii žlutý, oranžový a červený minivolejbal s ohledem na covidová opatření nestandardní a organizačně náročná. Rozhodli jsme se s trenéry neomezovat tréninky ani námi pořádané domácí turnaje.

Stihli jsme se zúčastnit tří zápasů v rámci turnaje Jihomoravského kraje, pořádaného Volejbalovým centrem mládeže. Nejlepších výsledků dosahovali “červené” týmy, tedy nejstarší z kategorií mladších minivolejbalistů “B”. Ti ve svých skupinách nejčastěji končili na prvních místech. Týmy z kategorií žlutý a oranžový se většinou držely v první polovině svých skupin.

V prosinci jsme stihli uspořádat tradiční oblíbený “Mikulášský turnaj”, ve kterém hrají děti se svými rodiči, sourozenci nebo kamarády. Kromě skvělé nálady, která zde každoročně panuje, si děti odnesly drobné dárky, za které děkujeme sponzorům i některým rodičům.

Děti v mladším mini (žlutý, oranžový a červený) loňskou sezónu trénovali Beata Olšarová a Andrea Obručová Čuperová. Tereza Chvátalová, Tea Studnicová, Marek Jaroš a Kryštof Blechta. Marek Jaroš odchází jako trenér na další sezónu se “svojí” skupinkou do starších mini “A”.

Andrea Obručová Čuperová, trenérka

Přejít nahoru